Robert Kubica przyjedzie do Poznania. Oto, gdzie będzie można go spotkać

Były zawodnik Formuły 1 oraz jeden z najznakomitszych polskich kierowców wyścigowych - Robert Kubica - będzie jedną z gwiazd na targach motoryzacyjnych w Poznaniu. Gdzie oraz kiedy będzie można go spotkać? Sprawdźcie poniżej.

Robert Kubica to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich kierowców w światowym motorsporcie. Ma on na swoim koncie nie tylko udane starty w Formule 1, ale także rajdowe mistrzostwo świata WRC2, czy udział w słynnej niemieckiej serii DTM. Obecnie Polak startuje w wyścigach długodystansowych jako kierowca belgijskiego teamu WRT, z którym niedawno zajął piąte miejsce w kategorii LMP2.

Robert Kubica zawita do Polski. Gdzie go spotkać?

Były zawodnik Formuły 1 oraz rajdowy mistrz świata WRC2 z 2013 roku niezmiennie przyciąga do siebie całe rzesze fanów. Jeśli jesteście jednym z nich  - mamy szalenie dobre informacje. 

Reklama

Robert Kubica już wkrótce przyjedzie do Poznania.

Polski kierowca będzie gwiazdą największych targów motoryzacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej - Poznań Motor Show. Wydarzenie rozpocznie się już za kilka dni, 30 marca tego roku, a Kubica będzie pełnił rolę ambasadora Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Mistrzostwa te mają na celu pomóc w edukacji oraz rozwoju młodych mechaników, a także wyuczenia ich praktycznych umiejętności, które przydadzą się w zawodzie. W ramach wydarzenia organizowane są m.in. szkolenia oraz spotkania z ekspertami.

Obok Kubicy także Kajetanowicz oraz Marczyk

Obok Roberta Kubicy w rolach ambasadorów pojawią się także Kajetan Kajetanowicz oraz Miko Marczyk. Trójkę znakomitych polskich kierowców będzie można spotkać w pawilonie 7, gdzie odbędzie się finał wspomnianych mistrzostw, a także na scenie głównej targów poznańskich w pawilonie 5.

***

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy