Reklama

Trzeci dzień w Genewie

Trwa najważniejszy w Europie salon samochodowy w Genewie. Na starym kontynencie jest to pierwsza taka impreza w XXI wieku. Producenci z całego świata po raz 71 zjechali do neutralnej Szwajcarii, która jest wymarzonym miejscem do zaprezentowania swoich najświeższych osiągnięć. A oto GALERIA ZDJĘĆ, które wykonał reporter INTERIA.PL w halach salonu w Genewie.

Trwa najważniejszy w Europie salon samochodowy w Genewie. Na starym kontynencie jest to pierwsza taka impreza w XXI wieku. Producenci z całego świata po raz 71 zjechali do neutralnej Szwajcarii, która jest wymarzonym miejscem do zaprezentowania swoich najświeższych osiągnięć. W tym roku w Genewie zobaczymy nie tylko europejskie, ale i światowe premiery wielu modeli aut. Nie zabrakło również samochodów koncepcyjnych, czyli popularnych prototypów, które w przyszłości mogą trafić do seryjnej produkcji. W halach salonu w Szwajcarii jest reporter INTERIA.PL, który śledzi najciekawsze prezentacje.

Reklama

A najważniejsze premiery to te o charakterze ogólnoświatowym. Po raz pierwszy w Genewie zobaczymy pięciodrzwiową Alfę Romeo 147. Nowe nadwozie otrzymała też Skoda Fabia, którą teraz poznajemy w wersji sedan. BMW przygotowało drugą generację modelu kompaktowego serii "trójek", a Fiat przedstawił następcę Bravo - Fiata Stilo. Włosi zaprezentowali też najbardziej luksusową i elegancką wersję Lancii - Thesis. Nie można nie wspomnieć też o większym bracie 206-tki - Peugeocie 307, siódmej już ewolucji Mitsubishi Lancera oraz o propozycji General Motors - nowej Astrze Cabrio. Wśród aut koncepcyjnych najważniejsze prezentacje to Fioravanti Vola, najnowsza wersja Aston Martin Vanquish oraz Toyota Zagato.

Wśród europejskich premier znajdziemy takie auta jak: Lexus IS300 Sportcross, Lexus SC430 czy też Mercedes C-class Estate. Będą też prototypy: Cadillac Vizon, Hyundai HCD6, Volvo ACC oraz Volvo SCC.

A oto GALERIA ZDJĘĆ, które wykonał dziennikarz INTERIA.PL w halach salonu w Genewie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje