Reklama

Filmowe ferrari "złych chłopaków"

Już niebawem na ekranach kin pojawi się druga część przebojowego filmu "Bad Boys". W rolach głównych ponownie wystąpią Martin Lawrence i Will Smith, a w scenach pościgowych towarzyszyć im będzie policyjne Ferrari 575 M.

Druga część "złych chłopaków" pojawia się w osiem lat po premierze oryginalnego filmu, który nie tylko w USA okazał się wielkim przebojem. Obecną produkcją zajęła się ta sama grupa ludzi z finansującym całe przedsięwzięcie Jerrym Bruckheimerem i reżyserem Michaelem Bay na czele.

Reklama

Tym razem tytułowe chłopaki muszą przeciwstawić się narkotykowemu imperium kierowanemu przez Tapia (Jordi Molla) i uratować przepiękną Syd (Gabriele Union), tajną agentkę departamentu antynarkotykowego, która dostała się w szpony bandytów.

Akcja filmu toczy się w okolicach Miami, a mrożącą krew w żyłach scenę pościgową nakręcono na słynnej autostradzie Miami's MacArthur Causeway, którą zamknięto na całe cztery dni podczas realizacji filmu. W pościgu czarnoskórym policjantom towarzyszy popielate Ferrari 575 M, które zostało wybrane do filmu przez Bruckheimera. Jego zdaniem pojazd ten, swoją sportową sylwetką i świetnymi osiągami doskonale pasuje do charakteru głównych bohaterów i wymogów niezwykłego pościgu samochodowego.

Aby zobaczyć ten pojazd w akcji musicie poczekać do 10 października, na kiedy zaplanowano premierę "Bad Boys II" w polskich kinach.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ferrari

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje