Filip Chajzer reperuje budżet. Wystawił na sprzedaż swoje ukochane auto

Jakiś czas temu Filip Chajzer pochwalił się otwarciem nowego biznesu w Warszawie. Wymarzona inwestycja wymagała sporo nakładów pieniężnych, które rzekomo znacząco uszczupliły domowy budżet gwiazdora. W ich podreperowaniu ma pomóc sprzedaż luksusowego BMW.

Prezenter inwestuje w nowe biznesy

Filip Chajzer już od pewnego czasu skupia się na nowych biznesach, o czym z radością informuje wszystkich za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jednym z ostatnich pomysłów znanego prezentera było otwarcie modnej restauracji śniadaniowej w Warszawie.

Lokal, który jak oceniają eksperci - ma szanse stać się sporym sukcesem - wymagał od gwiazdora zainwestowania gigantycznej sumy pieniędzy. By sprostać niemałym wymaganiom pożyczkowym, prezenter zdecydował się sprzedać jedną ze swoich działek w Warszawie. 

Jak się jednak okazuje - to wciąż za mało.

Reklama

Filip Chajzer sprzedaje swoje ukochane BMW

Jak poinformowały liczne plotkarskie media, Filip Chajzer wystawił na sprzedaż swój ukochany samochód. Mowa tu o BMW 430i Xdrive Cabrio, które odebrał w ubiegłym roku jako wymarzony prezent urodzinowy.

Z opublikowanego na serwisie Otomoto ogłoszenia możemy wyczytać, że pochodzący z 2016 roku pojazd został wyposażony w 2-litrowy silnik o mocy 252 KM i napęd na cztery koła. Na liczniku śnieżnobiałego kabrioletu widnieje natomiast 70 tys. przejechanych kilometrów.

Przyszły właściciel może liczyć m.in. na fabryczną nawigacje, podgrzewane fotele i zagłówki, a także liczne systemy wspomagania kierowcy. Auto było także regularnie serwisowane i "nie wymaga wkładu finansowego".

BMW Filipa Chajzera kosztuje 150 tys. zł

Cena pojazdu została ustalona na 150 tys. złotych, co biorąc pod uwagę inne ogłoszenia podobnych modeli, jest jedną z najwyższych w serwisie. Można jednak śmiało założyć, że chętnych na samochód należących do samego Filipa Chajzera nie zabraknie.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: BMW | sprzedaż samochodów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy