Reklama

Uciekał z prędkością 200 km/h. A potem polem

W ręce policjantów z Lublina wpadł 20-letni pirat drogowy. Jadąc Audi A4 mijał inne samochody pomimo znaku zakazu wyprzedzania i podwójnej linii ciągłej. Na liczniku miał 200 km/h.

Kiedy mężczyzna zauważył, że został namierzony przez funkcjonariuszy zjechał z trasy krajowej, w drogę powiatową a potem wjechał w pole. Zdesperowany wysiadł z samochodu i zaczął uciekać. Wszystko wydarzyło się w miejscowości Kamionka na Lubelszczyźnie.

Zatrzymany pirat to mieszkaniec gminy Wierzbica. Jak się okazało nie był pijany. Uciekał przed policjantami, bo miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: pirat drogowy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy