Reklama

Szaleniec za kierownicą tira. Dostał 1000 zł mandatu

1000 złotych mandatu zapłaci kierowca z Litwy zatrzymany przez Inspekcję Transportu Drogowego na krajowej "ósemce". Mężczyzna lekceważył przepisy ruchu drogowego i niewiele brakowało, by doprowadził do wypadku.

Inspektorzy z Podlaskiego Oddziału ITD pełniący służbę na trasie Białystok-Augustów około 14 zauważyli niebezpiecznie jadącego TIRA. Kierowca wyprzedził dwa auta na podwójnej ciągłej, omijając dodatkowo obszar wyłączony z ruchu i wysepkę.

Po zatrzymaniu okazało się, że za kierownicą ciężarówki siedział 48-letni Litwin. Mężczyzna dostał 1000 złotych mandatu.

Policja
Dowiedz się więcej na temat: TIR-y | pirat drogowy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy