Reklama

Jedź bezpiecznie na wakacje!

Wakacje to czas wyjazdów. Planujesz wypoczynek już od dawna? A może myślisz o odważnym, zwariowanym wypadzie w nieznane?

Z Akademią Bezpiecznego Samochodu na pewno bez komplikacji dojedziesz tam, gdzie chcesz.

Reklama

Przezorny turysta nie wyrusza na urlop bez mapy w kieszeni lub GPS w samochodzie. Przed każdą podróżą zaplanuj sobie dokładnie trasę przejazdu, nie chcesz przecież zgubić się na nieznanej trasie. Podróże kształcą, ale lepiej być przygotowanym na niemiłe niespodzianki, dlatego na wszelki wypadek wyposaż się w numery telefonów i adresy warsztatów znajdujących się w okolicy miejsca Twojego pobytu.

Akademia Bezpiecznego Samochodu to kampania skierowana do każdego użytkownika samochodu, a w okresie wakacyjnym szczególnie do podróżujących. Właśnie teraz pamiętajmy o tym jak duży wpływ na nasze bezpieczeństwo ma stan techniczny samochodu.

Nawet jeśli zdajemy sobie sprawę z tego, w jakim stanie jest nasz samochód, lepiej przed podróżą zrobić przegląd, by być w stu procentach pewnym, że nic nie zakłóci nam drogi na upragnione wczasy. Nawet kierowca rajdowy nie może być pewien stanu swojego pojazdu. Dlatego przed każdym startem auto jest sprawdzane.

Dokładne sprawdzenie stanu technicznego samochodu pozwoli uniknąć Tobie i Twojej rodzinie niepotrzebnego stresu podczas podróży, a co najważniejsze będziesz spokojny o Wasze bezpieczeństwo. Głowy nie będzie zaprzątało Ci zastanawianie się czy spokojnie dojedziecie na miejsce pobytu. Nie pozostanie nic więcej, tylko odpoczynek od spraw codziennych i relaks na piaszczystej plaży czy na górskich stokach.

Akademia Bezpiecznego Samochodu to jedyna ogólnopolska kampania edukacyjna, mówiąca o znaczeniu stanu technicznego pojazdu dla bezpieczeństwa - więcej informacji na www.abs.org.pl Patronat honorowy nad kampanią Akademia Bezpiecznego Samochodu objęła Federacja Konsumentów. Partnerem kampanii jest Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, a Patronem Medialnym Interia.pl.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: niebezpieczeństwo | akademia | wakacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje