Reklama

Maybach na piknik

Jedną z imprez towarzyszących salonowi w Los Angeles jest konkurs stylistyczny Design Challenge. Tegorocznym hasłem przewodnim jest: LA Adventure.

Jednym z przedstawionych do konkursu projektów jest opracowany przez amerykańskich stylistów Mercedesa Maybach California Gourmet Tourer.

W wypadku tego pojazdu nie ma oczywiście mowy o konkretnych rozwiązaniach technicznych - chodzi raczej o sam pomysł wykorzystania samochodu.

Maybach California ma być pojazdem do podejmowania wyzwań... kulinarnych. W tym celu ma być maksymalnie komfortowy i luksusowy. Na przykład nie będzie potrzebował kierowcy - sterowaniem zajmie się komputer korzystający z systemu GPS. Dzięki temu wszyscy pasażerowie mogą poświęcić się rozrywce - oglądaniu krajobrazów Kalifornii przez olbrzymią panoramiczną szybę, ale przede wszystkim spożywaniu wyszukanych potraw i win, w które samochód jest bogato wyposażony.

Na pokładzie znalazła się m.in. lodówka, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa, śmietniczka oraz obszar do przygotowywania posiłków. Jednym słowem - wszystko czego potrzeba do wyjazdu na piknik.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: piknik | Maybach

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy