Reklama

Infiniti Q50 Eau Rouge. Co ma wspólnego z F1?

Infiniti pokaże na salonie NAIAS w Detroit prototyp o nazwie Q50 Eau Rouge. Samochód ma stanowić wizję przedstawiającą przyszłe modele o wysokich osiągach.

Prototyp został oparty na modelu Q50. Samochód otrzymał nową stylizację, główne elementy karoserii zostały przeprojektowane, a w pracach wykorzystano tunel aerodynamiczny i doświadczenie inżynierów zespołu F1 Infiniti Red Bull Racing.

Q50 Eau Rouge jest niższy i szerszy od "zwykłego" Q50, przy czym jedynymi elementami niezmienionymi są dach i profil drzwi.

W samochodzie znajdziemy m.in. karbonowy przedni spiliter (czyli spojler pod zderzakiem), tylny dyfuzor i nakładki na progi. Z włókna węglowego wykonano również dach i osłony lusterek. Prototyp otrzymał 21-calowe koła oraz podwójny sportowy układ wydechowy.

Reklama

Więcej o tym samochodzie dowiemy się po premierze, która odbędzie się w Detroit 13 stycznia.

PRZEGLĄD ROKU 2013, CZYLI OD A, JAK "ANGLIKI", DO Ż, JAK "ŻABY".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Infiniti Q50 Eau Rouge

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy