Reklama

Toyota Yaris już po liftingu

Wszystko wskazuje na to, że w salonach pojawi się wkrótce odświeżona Toyota Yaris. Japońska marka opublikowała pierwsze zdjęcie samochodu, który poddano właśnie kuracji odmładzającej.

Obecnie produkowana - trzecia już - generacja popularnej Toyoty dostępna jest w salonach od 2011 roku. Na jakie zmiany zdecydowali się japońscy styliści?

Samochód upodobnił się do nowej Toyoty Aygo. Yaris otrzymał m.in. inspirowany wyglądem młodszej siostry pas przedni. Inne są m.in. przedni zderzak z dużym, trapezoidalnym wlotem powietrza i reflektory wyposażone w diodowe światła do jazdy dziennej.

Kształt tylnej części nadwozia pozostaje tajemnicą. Można się jednak spodziewać nowego zderzaka, zmodyfikowanego podświetlenia tablicy rejestracyjnej i delikatnie przestylizowanych tylnych świateł.

Reklama

Z nieoficjalnych informacji wynika również, że inżynierowie Toyoty dokonali drobnych poprawek w zawieszeniu, dzięki czemu samochód charakteryzować ma się teraz wyższym komfortem jazdy. Paleta jednostek napędowych Toyoty Yaris nie uległa zmianie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy