Reklama

Tak wygląda 207

W dzisiejszych czasach trudno utrzymać tajemnicę. Chociaż oficjalna premiera Peugeota 207 ma mieć miejsce dopiero za tydzień, już dzisiaj wiemy jak ten samochód będzie wyglądał! W klasie B czeka nas więc ostra wojna między Fiatem Punto, Toyotą Yaris, Renault Clio III i Peugeotem 207.

207-ka to ostatni model, który otrzymał nową twarz z "dużymi ustami". Z kolei patrząc z boku tylna część nadwozia upodobniła się nieco do większej 307-ki. W porównaniu do 206 samochód znacząco urósł - jest teraz dłuższy o 14 cm.

Peugeota 207 po raz pierwszy będzie można zobaczyć na żywo na marcowym salonie genewskim. Już miesiąc później samochód ten znajdzie się w sprzedaży.

Według nieoficjalnych informacji gama silników będzie rozpoczynała się jednostką o pojemności 1.4l i mocy 75 KM. 16-zaworowa wersja będzie o 15 KM mocniejsza. Najmocniejszym silnikiem benzynowym będzie 1.6 16v o mocy 110 KM. Wśród jednostek wysokoprężnych znajdą się dwa silniki HDI: 1.4l o mocy 70 KM i o 20 KM mocniejszy 1.6l.

Reklama

W późniejszym okresie ofertę uzupełnią mocniejsze silniki wysokoprężne oraz opracowana we współpracy z BMW jednostka benzynowa 1.6 turbo, która trafi do topowej wersji GTI lub RC.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Renault Clio

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy