Reklama

Kraków. Światowa premiera nowego mercedesa

Zadebiutowała w marcu br. na salonie motoryzacyjnym w Genewie. Na europejskim rynku pojawi się dopiero we wrześniu.

Natomiast na krakowskim rynku, aż do 22 kwietnia, po raz pierwszy na świecie na odkrytym terenie, prezentuje się szerokiej publiczności. Pokaz odbywa się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego OFF Plus Camera.

Reklama

"Puls Nowej Generacji" - taki był zamysł konstruktorów nowej klasy A. Auto skierowane jest do ludzi młodych (i młodych duchem), energetycznych i z poczuciem własnej wartości.

"Wow..., pół roku przed wejściem do salonów nowa Klasa A podbija ulice! Żeby ją zobaczyć, trzeba wybrać się na Rynek Główny do Krakowa. Nowy model, nowy sposób prezentacji - taki jest puls nowej generacji kompaktów. I jeżeli mowa o Mercedesach z tego segmentu, to bądźcie pewni, że jeszcze nie raz was zaskoczymy..."- mówi Paweł Miszkowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Mercedes-Benz Cars Polska.

Kraków został wybrany na premierę "A" nie bez przyczyny. Już po raz trzeci Mercedes-Benz jest partnerem Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego OFF Plus Camera (13-22 kwietnia) . Podczas gali otwarcia festiwalu (13 kwietnia wieczorem) nastąpi rozstrzygnięcie konkursu "Powiedz A..." na krótki film reklamowy o nowej klasie A.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kraków

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje