Reklama

Taka będzie nowa calibra?

Niemcy nie tracą nadziei. Chociaż opel stoi już jedną nogą w grobie, plany są ambitne. W ciągu najbliższych trzech lat w ofercie opla i Vauxhalla pojawić ma się aż dwadzieścia nowych modeli.

Kierowcy spodziewać się mogą nowego niewielkiego kabrioletu, opartego konstrukcyjnie na corsie (czyżby nowa tigra?), nowej zafiry oraz gruntownie przestylizowanej antary. Na rynku pojawić ma się również zupełnie nowy, mały samochód terenowy. To jednak nie wszystko.

Premierą która na pewno rozpali serca samochodowych maniaków ma być insignia coupe, która kontynuować ma chlubne tradycje calibry. W sieci pojawiły się już pierwsze wizualizacje. Wszelkie informacje na temat samochodu są utajnione. Nieoficjalnie mówi się jednak, że auto - podobnie jak insignia OPC - otrzyma napęd na wszystkie koła. Do napędu służyć ma również ten sam, turbodoładowany silnik V6 2,8 l. o mocy 350 KM. Przyspieszenie do setki zajmować ma nie więcej, niż 6 sekund. Jeśli los okaże się dla Opla łaskawy, samochód ma szansę wejść do produkcji w 2012 roku.

Oceń swoje auto. Wystarczy wybrać markę... Kliknij TUTAJ.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje