Reklama

Czy twój samochód jest ok?

Na łamach naszego serwisu dużo uwagi poświęcamy rynkowi samochodów nowych. Mówimy o premierach, testujemy nowe modele, analizujemy wyniki sprzedaży poszczególnych marek.

Jako dziennikarze motoryzacyjni musimy być na bieżąco - dzięki nam dowiadujecie się, które modele są godne uwagi ze względu na wyposażenie, warunki gwarancji czy walory użytkowe. Niestety, mimo szczerych chęci i wytężonej pracy nie możemy wiedzieć wszystkiego. Na szczęście wokół nas aż roi się od motoryzacyjnych ekspertów, a jednym z nich jesteś właśnie Ty!

Jakiś czas temu, zaczęliśmy zbierać i segregować wasze opinie na temat użytkowanych przez was pojazdów. Nikt nie jest w stanie powiedzieć o samochodzie więcej, niż jego właściciel. Po kilku latach eksploatacji najlepiej wiecie, jakie podzespoły ulegają przyspieszonemu zużyciu, ile tak naprawdę kosztuje eksploatacja konkretnego modelu i na co zwracać uwagę przy zakupie. Podzielcie się tą wiedzą z innymi!

Czy alfa romeo się psuje, a mercedes jest niezawodny? Czy francuskie samochody są delikatne, a szwedzkie bezpieczne? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi w opiniach posiadaczy - a mamy ich już kilkanaście tysięcy!

Reklama

A tutaj znadziesz nasz raport specjalny poświęcony samochodom używanym!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: modele | wyniki sprzedaży

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy