Reklama

Polskie drogi

47-latka straciła panowanie nad Peugeotem. Zginęło dwóch pasażerów

Do tragicznego zdarzenia doszło w okolicach miejscowości Pomorska Wieś (woj. kujawsko-pomorskie). Na łuku 47-letnia kierująca Peugeotem 307 CC wypadła z drogi uderzyła w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku zginęło dwóch pasażerów.

Jak informują policjanci do wypadku doszło w środę 19 stycznia około godziny 6.40 na drodze wojewódzkiej nr 509 w okolicach miejscowości Pomorska Wieś pod Elblągiem.

Kierująca osobowym Peugeotem 47-latka jadąc w kierunku Elbląga najprawdopodobniej na zakręcie oblodzonej drogi straciła panowanie nad autem i uderzyła w przydrożne drzewo.

W samochodzie oprócz kobiety znajdowało się dwóch mężczyzn w wieku 17 oraz 22 lat.

Niestety obaj młodzi pasażerowie zginęli na miejscu zdarzenia. Kierująca z obrażeniami trafiła do szpitala.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowy przebieg oraz okoliczności tej tragedii.

***

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wypadki drogowe | Peugeot 307

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy