Przejechał 300 km bez jednego koła. Zdjął je, bo miał awarię hamulców

Kierowca ciężarówki przejechał z naczepą bez koła prawie 300 km.
Kierowca ciężarówki przejechał z naczepą bez koła prawie 300 km.ITD

Naczepa nie miała jednego koła, a przejechała prawie 300 km

Zobacz również:

Jak tłumaczył kierowca, w okolicach Świnoujścia miał awarię układu hamulcowego, w efekcie którego zablokowało się koło naczepy.
Jak tłumaczył kierowca, w okolicach Świnoujścia miał awarię układu hamulcowego, w efekcie którego zablokowało się koło naczepy.ITD

Przewoźnik poniesie konsekwencje

Moto Flesz - odcinek 62. Norma Euro 7, Lotus Eletre, koniec produkcji w FordzieMarek Wicher INTERIA.PL