Reklama

Transporter Vanem of the Year 2004

VW Transporter uzyskał 115 punktów w międzynarodowym konkursie o tytuł Van of the Year 2004.

Ta najbardziej prestiżowa nagroda w segmencie lekkich samochodów dostawczych przyznawana jest co roku vanowi, który według jury wniósł największy wkład w rozwój samochodów służących do transportu towarów. Zwycięstwo Transporter zdobył 115 punktów, podczas gdy jeden kandydat mógł maksymalnie zgromadzić 126 punktów.

Wczoraj, podczas ceremonii otwarcia Międzynarodowych

Targów Motoryzacyjnych (International Road Transporter Show 2004) w Amsterdamie, przewodniczący jury International Van of the Year Pieter Wieman wręczył nagrodę Berndowi Wiedemannowi, szefowi Samochodów Użytkowych Volkswagen.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Volkswagen | Guardian | vany | transporter

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy