Reklama

Mustang w nowej skórze

Specjalny zespół projektantów Forda (SVT), który zajmuje się profesjonalnym tuningiem pojazdów powstałych w amerykańskim koncernie znów zaskoczył swoją pomysłowością. Tym razem obiektem prac fachowców z SVT stał się legendarny Ford Mustang, który teraz w tuningowej wersji 2002 roku zyskał nie tylko wiele świeżości, ale również drapieżne pazurki. W ten sposób dołączył on do takich legend motoryzacji jak Plymouth Barracuda, Dodge Challenger i Mercury Cougar, które również przeszły kurację w zakładach SVT. Tutaj foto-galeria mustanga SVT.

Jest to już kolejne podejście projektantów z SVT do legendarnego Mustanga. Tym razem udało im się stworzyć pojazd piekielnie szybki i wygodny, co oznacza, że możemy zapomnieć o jego niskiej cenie. Wyposażenie standardowe obejmuje skórzane obicia, wysokiej klasy odtwarzacz CD, klimatyzację oraz system nawigacyjny.

Reklama

Specjaliści z SVT wykonali wiele pracy nad zawieszeniem Mustanga, precyzyjnie dobierając sprężyny i amortyzatory, zapewniające dobrą przyczepność i sztywność na zakrętach, a równocześnie nie wpływające negatywnie na obniżenie komfortu podczas jazdy.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ford Mustang | Mustang

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje