Reklama

Zadbaj o swoją baterię...

Wraz z nastaniem mrozów pojawiają się problemy z rozruchem pojazdu. W przeważającej części przypadków są one wywołane przez niesprawny akumulator. Dlatego przed nadejściem zimy warto skontrolować stan akumulatora.

Większość kierowców o złym stanie akumulatora dowiaduje się dopiero wówczas, gdy w mroźny poranek nie może uruchomić swojego samochodu. Zapominamy o konieczności sprawdzenia go przed sezonem zimowym. A przecież można taką kontrolę zlecić chociażby przy okazji wymiany opon letnich na zimowe, tym bardziej, że większość serwisów oponiarskich nastawia się również na obsługę i sprzedaż akumulatorów.

Standardowa kontrola powinna obejmować zarówno sprawdzenie stanu akumulatora (kontrolę napięcia akumulatora, jego stanu naładowania i zdolności rozruchowej), jak również sprawdzenie napięcia ładowania w samochodzie i upływności prądu z instalacji elektrycznej.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: baterie | zadbaj

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy