Reklama

Więcej mitsubishi...

MMC Car Poland - wyłączny dystrybutor samochodów Mitsubishi w Polsce, zanotowała 29,4% wzrost sprzedaży w pierwszym półroczu bieżącego roku. W tym okresie klienci kupili 1663 auta tej marki (w porównaniu do 1285 sprzedanych w analogicznym okresie roku poprzedniego).

Największy wzrost zanotowały modele outlander i L200. Aż 359 klientów zdecydowało się na debiutujące niedawno modele lancer i lancer Evolution VIII.

Nadal najpopularniejszym modelem Mitsubishi w Polsce jest space star - sprzedano 677 takich aut, co oznacza zwyżkę o 11,9% w porównaniu do tego samego okresu ubiegłego roku (605 samochodów). 353 klientów zdecydowało się na zakup mitsubishi carismy.

Od początku roku sprzedano 196 cancerów w wersji sedan i 23 lancery evolution VIII (te auta pojawiło się w sprzedaży w czerwcu a ich prasowa premiera odbyła się w ubiegłym tygodniu na torze w koło Kielc) oraz 140 lancerów kombi.

Wśród modeli z napędem na 4 koła najwyższy wzrost dotyczył modelu outlander (1480%) - sprzedano 79 takich aut. Sprzedaż pickupa L200 (21 samochodów) zwiększyła się o 200%. 95 klientów stało się właścicielami pajero pinina.

Na zdjęciach przedstawiamy próby, które odbyły się na torze pod Kielcami. Dziennikarze podczas prasowej premiery nowych lancerów mieli możliwość sprawdzenia samochodów na specjalnie przygotowanych odcinkach sportowych. W imprezie tej brali także udział kierowcy rajdowi - włącznie z mistrzem Polski Tomaszem Czopikiem - którzy pokazali inne oblicze nowych mistubishi.

Reklama

Zobacz ostatnie wydanie naszego biuletynu.

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Auta | mitsubishi

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy