Reklama

Oceń swoje auto: Volvo

Kontynuujemy nasz cykl oceniania samochodów używanych. Po zebraniu ponad 7 tysięcy opinii na temat aut m.in. Peugeota, Citroena, BMW, Alfa Romeo, Audi, Nissana, Hondy, Mercedesa, Mitsubishi i Mazdy przyszła pora na Volvo.

Szwedzkie samochody od lat uchodzą w Polsce i nie tylko za synonim bezpieczeństwa. Ponadto powszechnie uważa się, że chociaż pozbawione są wyrafinowanej, porywającej stylistyki, to cechuje je bezawaryjność i wysoka trwałość.

W obraz ten idealnie wpisuje się Volvo. Co prawda szwedzka firma formalnie należy już do Forda, to jednak zachowała pewną odrębność i indywidualizm.

Samochody volvo faktycznie od wielu lat mogą być stawiane za wzór bezpieczeństwa (np. właśnie w volvo po raz pierwszy zastosowano trzypunktowe pasy bezpieczeństwa). Ich stylistyka jest spokojna, a starsze samochody charakteryzowały się "projektowaniem za pomocą linijki i ekierki" - czyli dominowały w nich ostre krawędzie i kanty.

Reklama

W Polsce nowe produkty Volvo należą do bardzo drogich samochodów, stąd nie ma ich dużo na naszych drogach. Jednak starsze modele są dość popularne, zyskały zaufanie, dzięki solidności, a także dużym walorom funkcjonalnym.

Jeździsz volvo? Nowym, kosztującym ...set tysięcy złotych, a może już wiekowym, które lata świetności ma już za sobą? Podziel się wrażeniami z eksploatacji!

Czy części zamienne są drogie? Czy dostępne są zamienniki? Czy autoryzowane serwisy są fachowe? Czy te auta się psują?

Czekamy na Twoją opinię!

Porozmawiaj na Forum.

Zobacz opinie na temat samochodów innych marek.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: samochody | auto | volvo

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy