Reklama

Oceń swoje auto: Peugeot

Powracamy do naszego cyklu oceniania przez Was samochodów, którymi jeździcie. Po zebraniu niemal czterech tysięcy opinii dotyczących aut Volkswagena, Opla, Renault, Forda, Toyoty, Daewoo i Fiata i Skody przyszła kolej na Peugota.

Przed kilkoma laty w Polsce powszechna była opinia, że samochody francuskie są dobre, ale najwyżej kilkuletnie, starsze się bowiem "sypią". Czy to taka sama prawda ludowa, jak ta, że niemieckie są rewelacyjne, włoskie się psują, a japońskie są bardzo drogie w serwisie?

Reklama

Peugeot robił wszystko, by zmienić niekorzystną dla siebie opinię dotyczącą jakości. Znaczącym elementem tej kampanii był sport samochodowy - dzięki zaangażowaniu w rajdy np. w peugeocie 206 nie wszyscy widzą już tylko mały samochód miejski, ale często dopatrują się pokrewieństwa do wersji WRC.

Jakie są więc współczesne peugeoty? Czy nadal tak delikatne, jak kilka lat temu? A może już wtedy takie nie były, a panująca opinia była krzywdząca?

Czy serwis jest fachowy, a może te auta się nie psują i w ASO pojawia się tylko na przeglądy?

Jeździsz peugeotem? Najnowszym jak 407, a może starszym - "stoszóstką" lub "dwieściepiątką"? Podziel się wrażeniami z eksploatacji z innymi!

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: auto | peugeot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje