Reklama

Nowa Tesla w przystępnej cenie? Czy to możliwe?

Samochody z napędem elektrycznym nie cieszą się w Europie dużym zainteresowaniem, ale ich posiadanie staje się coraz modniejsze za oceanem.

Dyrektor zarządzający firmy Tesla - Elon Musk - zdradził właśnie, że amerykańska firma pracuje nad nowym podstawowym modelem skierowanym do szerokiego grona nabywców.

Auto ma być bezpośrednim konkurentem Nissana Leaf. Podobnie jak on, nowa Tesla ma mieć zasięg około 200 km. Kluczem do sukcesu - zdaniem Musk'a - jest cena oscylująca w okolicach 40 tys. dolarów.

Nowa Tesla pojawić ma się w sprzedaży za trzy do czterech lat. Jak myślicie, czy samochód ma szanse na komercyjny sukces?

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy