Reklama

MP-3 w samochodzie

Coraz modniejsze stają się samochodowe odtwarzacze plików formatu MP-3. Ciekawe rozwiązanie zaproponowała ostatnio firma Phatnoise.

Odtwarzacz kompaktów PhatBox tej firmy oparty jest na układzie EP7212 produkowanym przez Cirrus Logic i wyposażony jest we własne, specjalizowane oprogramowanie oparte na Linuxie (ale z prostym w obsłudze interfejsem graficznym). PhatBox może odtwarzać kompakty audio i CD-R oraz CD-RW z plikami formatów MP3, Windows Media Audio oraz WAV.

Wyposażony jest w zmieniacz kompaktów (do 9 płytek). Dodatkowy kartridż o nazwie "PhatCard" zawiera twardy dysk (6,10 lub 20 MB), co dodatkowo ułatwia przenoszenie "empetrójek". PhatCard wyposażony jest także w port USB, co zapewnia połączenie pomiędzy nim, PhatBoxem a komputerem. W komplecie otrzymujemy też firmowe oprogramowanie (PhatMan) do odtwarzania i zarządzania "empetrójkami". Urządzenie właśnie weszło do sprzedaży, a komplet (z dyskiem 6 GB) kosztuje 549 USD.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wyposażony

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy