Reklama

Maciej Brzozowski odchodzi z Fiata

Sporo zmian kadrowych zapowiada się we włoskim koncernie Fiat a także w jego polskim przedstawicielstwie. Jak już informowaliśmy nowym szefem handlowym Fiata Auto Poland został Jose Ramon Soriano Rauco, który wcześniej pracował dla Forda i Jaguara, a w 2000 roku przeszedł do Fiata gdzie był dyrektorem handlowym Fiat Auto Argentina. Zastąpił on Dario Fabro, który wraca do centrali Fiata w Turynie.

Od 1 października za rynki Europy Wschodniej (to my), Afryki, Azji i Oceanii odpowiadać będzie Paolo Massi. Jego kariera zawodowa także związana była z Fordem, ale również z Mercedesem no i oczywiście z Fiatem, gdzie zajmował się sprzedażą Lancii we Włoszech. Był także dyrektorem sprzedaży Fiata Auto w Italii.

Reklama

Kolejna zmiana, która zapowiadana jest na 1 października zainteresuje zapewne przede wszystkim dziennikarzy. Maciej Brzozowski, dotychczasowy dyrektor biura prasowego Fiata Polska rezygnuje z pracy we włoskim koncernie. Przechodzi do Wydawnictwa Twój Styl, gdzie pełnić będzie funkcję dyrektora public relations.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: W.E. | auto | fiat | Maciej Brzozowski | Fiata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje