Reklama

Koniec volvo S60

Wczoraj zakończyła się produkcja volvo S60.

Ostatni pojazd zjechał z taśmy produkcyjnej fabryki w belgijskim Ghent (Gandawie) o 4.15 nad ranem. Był to czarny samochód z pięciocylindrowym silnikiem benzynowym, który trafi do klienta na Tajwanie.

Produkcja volvo S60 rozpoczęła się w 2000 roku. W ciągu 9 lat zbudowano 578 292 egzemplarze tego pojazdu. Najwięcej - 108 960 sztuk - w 2001 roku.

Fani szwedzkiej marki będą musieli poczekać na nowy model. Plany zakładają, że S60 nowej generacji, którego prototyp pokazano w Detroit trafi do produkcji dopiero w przyszłym roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: volvo | Volvo S60

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy