Reklama

Kolorowy i charytatywny PT Cruiser

Chrysler PT Cruiser wciąż jest samochodem, który przyciąga wzrok na ulicy. Dla szefów koncernu jest to widocznie za mało, gdyż zorganizowali nową akcję promującą oryginalny wizerunek PT. W przyszłym tygodniu wielobarwnie pomalowany chrysler zostanie wydelegowany w podróż po 10 amerykańskich stanach, aby zwrócić na siebie uwagę wielu napotkanych ludzi.

Od 15 do 19 kwietnia ręcznie malowany Chrysler PT Cruiser przejedzie przez 10 stanów wzdłuż wschodniego wybrzeża USA, a jego zadaniem będzie zwracać na siebie uwagę. Nie jest to trudne zadanie zważywszy na to, że barwy i sposób pomalowania nadwozia PT są wyjątkowe.

Pokaz kolorowego auta jest częścią wielkiej akcji charytatywnej "Operation Smile" (operacja uśmiech), która w tym roku obchodzi swoją 20. rocznicę. Przedsięwzięcie ma na celu pomaganie dzieciom i młodym ludziom na całym świecie w przeprowadzaniu operacji plastycznych twarzy niwelujące ich zniekształcenia. Przedstawiciele Chryslera są przekonani, że ich pojazd pomoże w zbiórce cennych środków na pomoc dzieciom.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kolorowe | chrysler | Chrysler PT Cruiser | cruiser

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje