Reklama

Fiat tempra w 2008 roku!

Fiat idzie za ciosem. Po spektakularnym sukcesie Grande Punto już w przyszłym roku w sprzedaży znajdą się dwa kolejne auta, które mają szanse także stać się hitami w swoich segmentach – produkowana w Tychach (wspólnie z Fordem) nowa „500” i następca Stilo (Bravo?).

Ale to nie wszystkie nowości nad którymi pracuje koncern z Turynu.

Jak powiedział reporterowi INTERIA.PL szef sprzedaży i marketingu Fiata Auto Poland Wojciech Halarewicz w 2008 roku pojawi się całkowicie nowy, trzybryłowy Fiat segmentu C. Będzie to auto o niespotykanej w tej klasie aut stylistyce, którego cena nie powinna przekroczyć (w wersji podstawowej) 10 tysięcy euro.

Według naszych informacji pojazd ten, który na rynku ma konkurować m.in. z Renaultem Thalia, Hondą City i Dacią Logan - wbrew przewidywaniom - nie będzie budowany na płycie podłogowej Grande Punto, a na nowej platformie, która wykorzystana ma być w przyszłości do kolejnych nowych modeli grupy Fiata.

Reklama

Zgodnie z sugestiami dealerów nowy Fiat ma nazywać się... Tempra, czyli tak samo jak cieszące się niezłą opinią produkowane przed laty auto.

Czy tak będzie rzeczywiście przekonamy się za kilka miesięcy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: auto | Fiata | fiat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje