Reklama

Daewoo wraca do USA

General Motors postanowiło, że koreańska marka Daewoo znów pojawi się na amerykańskim rynku, tym razem pod skrzydłami swojego nowego, silnego partnera. Wcześniej Daewoo sprzedawało już swoje pojazdy w USA, jednak problemy z rentownością firmy zmusiły ją do wycofania się z tamtego rynku.

Teraz, gdy GM przejął większość udziałów w koreańskim koncernie i chce odbudować pozycję Daewoo, Amerykanie wydają się być jednym z niewielu kół ratunkowych dla aut tej marki.

Proces ponownego wprowadzenia Daewoo do USA nie wydaje się być trudny, gdyż podstawy sieci dealerskiej zostały zbudowane już wcześniej i zachowały się do dziś. Jedynym problemem może być duży żal amerykańskich dealerów Daewoo o to, że GM nie zadbał wcześniej o ich interesy i przejmując udziały koreańczyków nie pomyślał by od razu pomóc im w ciężkiej sytuacji.

Reklama

Przeczytaj też dzisiejszą informację Piękny z Korei

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: General Motors | Daewoo | USA

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy