Reklama

Czterocylindrowe A6

Audi poszerza gamę A6 o pierwszy benzynowy silnik czterocylindrowy. Jest to dwulitrowa jednostka napędowa wykonana w technologii FSI, która dzięki doładowaniu dysponuje mocą 170 KM.

Dużą elastyczność zapewnia moment obrotowy, który wynosi 280 Nm i dostępny jest między 1800 a 4200 obr/min.

Audi 2.0 T FSI oferowane będzie zarówno w wersji sedan, jak i avant (kombi).

Nowy silnik zapewnia bardzo przyzwoite osiągi. Przyspieszenie do 100 km/h trwa 8.4 s (avant - 8.7 s), zaś prędkość maksymalna wynosi 227 km/h (kombi jest o 5 km/h wolniejsze).

Doładowany dwulitrowy silnik przekazuje moc za pośrednictwem sześciobiegowej, manualnej skrzyni biegów.

Wyposażenie audi A6 2.0 T FSI będzie identyczne z wersją napędzaną sześciocylindrowym silnikiem o pojemności 2.4l i obejmuje m.in. 10-głośnikowy system audio, tempomat, dwustrefową, automatyczną klimatyzację, automatyczne światła i wycieraczki.

Reklama

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: silnik | Audi

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy