Reklama

Audi aktualizuje gamę modelową. Zmiany dotyczą Audi A1, A4 allroad oraz SUV-ów Q7 i Q8

Niemiecki producent poinformował, że co najmniej cztery modele Audi otrzymają aktualizacje na 2023 rok. Wśród nich znajdzie się m.in. uterenowiony wariant Audi A1, który teraz będzie posiadał nową nazwę. To jednak nie wszystko.

 

Audi A1 allstreet - nowa nazwa, te same możliwości

Uterenowiony wariant Audi A1, dotychczas określany mianem citycraver od teraz będzie posiadał nazwę allstreet. Chociaż producent nie informuje dlaczego zdecydowano się na wspomnianą zmianę, zachodnie media sugerują, że może to mieć coś wspólnego z nienajlepszą sprzedażą modelu.

Audi podkreśla, że wszystkie dotychczas oferowane opcje wyposażenia, wersje silnikowe i napędowe pozostaną niezmienione. Samochód będzie także dostępny w obecnej cenie, która w Niemczech zaczyna się od 23 200 euro (ok 110 000 złotych).

Reklama

Audi A4 allroad quattro z nowym pakietem wyposażenia

Na nieco więcej zmian mogą liczyć klienci zainteresowani Audi A4 allroad quattro. Model ten otrzyma nowy pakiet stylistyczny Black Optics Pro, który poza detalami zewnętrznymi utrzymanymi w kolorach błyszczącej czerni, umożliwi także większą personalizację wnętrza. Ponadto samochód będzie od teraz dostępny ze zderzakami w kolorze Manhattan Grey Metallic zamiast standardowego Matte Structure Grey. Do palety dostępnych kolorów dojdą odcienie Chronos Grey i Distinct Green.

Pakiet stylistyczny Black Optics Pro zadebiutuje już 12 maja tego roku. Jego cena w Niemczech będzie wynosić 775,00 euro (ok 3 600 złotych).

Audi Q7 i Audi Q8 również przejdą zmiany

Audi nie zapomniało także o swoich dużych SUV-ach. Modele Q7 oraz Q8 będą od teraz dostępne w nowych kolorach nadwozia - Satellite Silver (zastępujący Florett Silver), Waitomo Blue (zastępujący Galaxy Blue) i Tamarind Brown (zastępujący Barrique Brown). Niewielkie zmiany pojawią się także we wnętrzu i będą dotyczyć m.in. standardowych przeszyć na desce rozdzielczej. Oferowane elementy wyposażenia wnętrz również zostaną zaktualizowane. 

Pomagajmy Ukrainie - ty też możesz pomóc

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Audi | Audi A1 | Audi A4 | Audi Q7 | Audi Q8

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy