Reklama

Astra II w Gliwicach

Oficjalnie ogłoszone zostanie to jutro, ale my to już wiemy. General Motors postanowił rozpocząć produkcję w zakładach Opel Polska w Gliwicach samochodu Astra II. Czy informacja o tym że w Gliwicach produkowana będzie Astra II to dobra wiadomość dla polskiego przemysłu motoryzacyjnego?

Pierwszy raz opublikowalismy informację o tym, że w Polsce może być produkowana astra II w grudniu ubiegłego roku. Wtedy mieliście na ten temat - delikatnie mówiąc - często niezbyt przychylne zdanie. Oto niektóre cytaty waszych komentarzy: ... znowu u nas będzie powstawać STARY model. Oni pozbywają się starej linii, a my mamy się cieszyć? A co to my jesteśmy kraj 3 świata czy jak? Opel chwali się, że ma najnowocześniejszą fabrykę w Gliwicach, a chce montować stary model....", "... Mam nadzieję, że offset nie będzie polegał na zwożeniu do Polski złomu w cenie pełnowartościowych produktów...", "...prawda jest taka czy to sie komuś podoba czy nie że do Polski trafiają technologie stare choć czasami są to nowe maszyny lecz nie prędko doczekamy się super zaawansowanych automatycznych linii :( ...", "...Napewno będą produkowali takie same (...) jak Astra Clasic, gdzie po 4 latach pęcherze na blacharce sa większe niż w poprzednim moim Polonezie...", "... ZNOWU BĘDZIE PRODUKOWANY JAKIŚ PRZESTARZAŁY SAMOCHÓD, TYM RAZEM PEWNIE POD NAZWĄ ASTRA II CLASSIC Z BRODĄ...". Więcej komentarzy znajdziecie TUTAJ.

Reklama

Przeczytaj nasz tekst o produkowanej do niedawna w Polsce Astrze Classic: Gliwicka gwiazda w średnim wieku

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: General Motors | opel | Gliwice | Astra

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy