Reklama

Arrinera Hussarya ma już skrzynię biegów

Wciąż trwają prace nad pierwszym polskim supersamochodem, czyli Arrinerą Hussarya. Firma poinformowała właśnie, że pozyskała skrzynię biegów, która zostanie zastosowana w pierwszym pojeździe.

W samochodzie zastosowana zostanie przekładnia Cima T906HE, czyli taka sama, jaką stosują w swoich pojazdach Pagani i Koenigsegg. Jest to manualna skrzynia sześciostopniowa, która umożliwia przeniesienie momentu obrotowego o wartości 900 Nm. Skrzynia ta ma umożliwić osiągnięcie prędkości 370 km/h (na 20-calowych kołach).

Przekładnia będzie współpracowała z podwójnym sprzęgłem AP Racing. Maksymalna moc, jaką ten zestaw będzie mógł obsłużyć wynosi 750 KM.

Przekładnia Cima T906HE posiada dodatkowe sensowe, dzięki czemu bez większych problemów można ją przystosować do pracy zautomatyzowanej oraz do zmiany przełożeń za pomocą łopatek przy kierownicy.

Reklama

Oceń swój samochód. Wystarczy wybrać markę... Kliknij TUTAJ.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy