Reklama

Almera 1.5 dCi - dojrzała ale oszczędna

Nissan Almera, to samochód dobrze znany na naszych drogach. Wprawdzie ostatnia jego generacja pojawiła się w Polsce pod koniec 2002 roku, to jednak podobną bryłę prezentowała już wersja z 1995 roku - bezpośredni następca popularnego modelu Sunny. Do naszego redakcyjnego testu trafiła nowiutka Almera z wysokoprężnym silnikiem 1.5 dCi, przeniesionym wprost od francuskiego wujka - Renault.

To właśnie jednostka diesla, montowana już wcześniej w pojazdach francuskiej marki, a teraz wykorzystywana również w ofercie Nissana, ma pomóc "dojrzałej" Almerze utrzymać się na szczytach rankingów sprzedaży w Polsce.

Więcej na ten temat przeczytasz w naszym ARTYKULE

A TUTAJ galeria zdjęć Nissana Almery 1.5 dCi.

Zobacz ostatnie wydanie naszego biuletynu.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nissan | Nissan Almera

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy