Volkswagen Golf Sportsvan - jak bardzo się zmienił?

Niedługo po modernizacji hatchbacka i kombi przyszedł czas na odświeżenie minivana na bazie Golfa. Sprawdzamy co nowego zaoferuje klientom Sportsvan po face liftingu.

Volkswagen Golf Sportsvan obecny jest na rynku od 2014 roku i cieszy się zauważalnie większym zainteresowaniem, niż poprzednik - Golf Plus. Co jest dość zastanawiające, jako że od lat sprzedaż minivanów spada, a do tego niemiecki producent oferuje jeszcze jeden model w podobnym rozmiarze - Tourana.

Najwyraźniej jednak klienci nadal są zainteresowani mniejszymi autami w tym segmencie, które długością odpowiadają zwykłym hatchbackom i nie dają możliwości dokupienia trzeciego rzędu siedzeń. Może przekonały ich bardziej wyraziste linie Sportsvana, a także, sporo obiecująca, nazwa modelu?

Reklama

Jedno jest pewne - właśnie pojawił się kolejny powód, dla którego warto zainteresować się podwyższoną odmianą Golfa - samochód został poddany modernizacji. Otrzymał między innymi przestylizowany przód, nowe elementy wyposażenia i wykończenia wnętrza. Czy to wystarczy, aby podtrzymać świeżość tego modelu?

Na to pytanie szukamy właśnie odpowiedzi podczas pierwszych jazd testowych Golfem Sportsvanem po face liftingu, które odbywają się w okolicach Barcelony. Niedługo będziecie mogli przeczytać o naszych wrażeniach po spotkaniu z tym niemieckim minivanem.

MD

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy