Reklama

Napalone suzuki

Czego tak naprawdę oczekujemy od współczesnego samochodu kompaktowego? Odpowiedzi może być bardzo wiele, ale te najważniejsze to: przestrzeń, bezpieczeństwo, wielofunkcyjność, dobre właściwości jezdne, a przede wszystkim solidność i mocny silnik. Suzuki przedstawiło nowy pojazd, który w założeniach, ma spełniać wszystkie te wymagania. IGNIS, to nowe dziecko japońskiego producenta, które zostało wprowadzone na rynek. Czy auto podbije serca klientów? Przekonajmy się...


IGNIS jest samochodem dla ludzi aktywnych. Idealny na przykład na zakupy i jazdę po mieście, ale również pozwalający doznać uczucia wolności podczas długich podróży. W samochodzie dostępna jest również opcja napędu na cztery koła co pozwala na zjechanie z asfaltów i prawdziwe zakosztowanie przygody.

IGNIS wygląda na auto szybkie, zwrotne i przestronne. I tak jest w rzeczywistości. Linia nadwozia nadaje sportowego charakteru. Z przodu wzrok przyciągają potężne "multi-reflektorowe" światła przytłumiające swoją wielkością nieco za bardzo stonowany grill.

Sercem nowego pojazdu Suzuki jest czterocylindrowy silnik DOHC o pojemności 1328 ccm, osiągający moc 83 KM przy 5500 obr/min i dysponujący momentem obrotowym 110 Nm przy 3500 obr/min.

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć Suzuki IGNIS - zaglądnij do naszej galerii.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy