Uczta dla fanów Mini. Wystarczy wybrać się do galerii

Fani Mini powinni wybrać się do warszawskiej Galerii Młociny. Zorganizowano tam wystawę samochodów brytyjskiej marki. To jednak nie wszystko. Dla klientów galerii przewidziano konkurs.

Samochody Mini w warszawskiej galerii handlowej

Samochodami Mini jeździli m.in. członkowie The Beatles, aktor i reżyser, Clint Eastwood czy serialowy Jaś Faola. Ze tego względu auto, które zadebiutowało w 1959 roku, stał się nie tylko ikoną motoryzacji, ale również popkultury, a brytyjska marka chyba już na zawsze będzie kojarzyć się właśnie z pierwszą wersją kultowego modelu. Historia Mini jest jednak bogata o różne auta, które nie są znane szerszej publiczności, a teraz jest szansa, by zobaczyć je z bliska. Wystarczy udać się do... centrum handlowego. Dokładniej do warszawskiej Galerii Młociny.

Jakie samochody można zobaczyć w warszawskiej galerii?

Wystawa składa się z 16 egzemplarzy udostępnionych przez Mini Klub Polska. Odwiedzający warszawskie centrum handlowe mogą zobaczyć m.in. Mini Coopera z 1991 roku. Uwagę zwracają również Mini Clubman Estate z 1969 roku. Wyróżniający się bardziej kwadratowym nadwoziem model miał wypełnić lukę po wersjach Countryman i Traveller. Na liście samochodów, które można zobaczyć w warszawskim centrum handlowym, znalazło się również Innocenti Mini z 1973 roku. Innocenti to włoska firma założona w 1933 roku. Od 1965 r. zajmowała się produkowaniem Mini na licencji.

Mini w centrum handlowym. Konkurs dla klientów galerii

Reklama

Klienci galerii mogą wziąć udział w konkursie. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł, zachować dowód zakupu i do 21 kwietnia zgłosić historię swojej wymarzonej podróży w punkcie znajdującym się na terenie galerii. Dla najbardziej kreatywnych osób Galeria Młociny przygotowała 100 kart podarunkowych o wartości 100 zł każda oraz szansę na jeden z 10 przejazdów autem Mini. Wstęp na wystawę Mini w Galerii Młociny jest bezpłatny. Samochody można oglądać do niedzieli 21 kwietnia w godzinach otwarcia centrum handlowego.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mini
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama