Szedł nocą po autostradzie. Tłumaczył, że tak ma bliżej

Szedł nocą po autostradzie. Tłumaczył, że tak ma bliżej
Szedł nocą po autostradzie. Tłumaczył, że tak ma bliżejPiotr TraczReporter

Spis treści:

  1. Szedł wzdłuż autostrady A4. Zauważyli go kierowcy
  2. Mandat w wysokości 50 zł. Czy to jednak nie za mało?
  3. Podobnych przypadków niestety nie brakuje

Szedł wzdłuż autostrady A4. Zauważyli go kierowcy

Zobacz również:

Mandat w wysokości 50 zł. Czy to jednak nie za mało?

Podobnych przypadków niestety nie brakuje

100 tys. pijanych kierowców rocznie na polskich drogach. Kary rosnąPolsat NewsPolsat News