Seat z wyprzedaży. Ile możesz zyskać?

Trwająca właśnie wyprzedaż rocznika 2019 to być może najlepsza okazja, aby zdecydować się wreszcie na zakup nowego SEAT-a. Najpopularniejsze modele marki kupimy w tej chwili z dużym upustem i na bardzo atrakcyjnych warunkach. Co najważniejsze: samochodu nie musimy kupować za gotówkę – do wyboru mamy bowiem szereg różnych metod finansowania, które pozwolą nam się cieszyć nowym autem bez zbędnych formalności i długiego czasu oczekiwania.

Atrakcyjne zniżki i korzystne rabaty

I tak, nową Ibizę kupimy z rabatem sięgającym nawet 6 tys. zł, kultowego, pięciodrzwiowego Leona otrzymamy ze zniżką wynoszącą maksymalnie 8 tys. zł, a największe modele marki - sportowo-rekreacyjnego Tarraco czy rodzinną Alhambrę zdolną pomieścić aż siedem osób - kupimy odpowiednio o 12 tys. zł i 18 tys. zł taniej. Koniec roku przynosi więc, jak widać, wiele interesujących ofert sprzedaży, które warto jednak rozważyć nie tylko ze względu na atrakcyjne ceny. SEAT-y obecnej generacji wyposażone są bowiem w wiele zaawansowanych technologii i najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa, dbających o komfort i spokój ducha kierowcy w czasie rzeczywistym, niezależnie od okoliczności i warunków panujących na drodze.

Co jeszcze sprawia, że właśnie teraz warto zainteresować się nową ofertą SEAT-a? Marka oferuje aktualnie dodatkową zniżkę do 8 tys. zł, o ile tylko zdecydujemy się wybrać pakiet promocyjny Comfort+ (obejmujący pakiet wspomagania Basic Assistant, pakiet zimowy, czujniki parkowania z przodu i z tyłu wraz z optycznym systemem parkowania oraz aktywny tempomat z systemem kontroli odstępu Front Assist, funkcją awaryjnego hamowania i układem ochrony pieszych). Ale to jeszcze nie wszystko: jeśli swoje stare auto zdecydujemy się zostawić u dealera w rozliczeniu, to otrzymamy dodatkowy upust do 3 tys. zł.

Jak skorzystać z wyprzedaży rocznika 2019 w SEAT? Wyjaśniamy!

Wyprzedaż rocznika 2019 w SEAT. Sprawdź, ile możesz zyskać

Sprawdź ofertę dealerów przez Internet

Wszystkie auta objęte wyprzedażą rocznika 2019 dostępne są w tej chwili od ręki u dealerów marki, których salony działają na terenie całego kraju. Informację o tym, jakie egzemplarze oferują poszczególni sprzedawcy, znajdziemy na stronie internetowej SEAT-a, pod tym adresem. Wystarczy tylko, że na interaktywnej mapce (lub w sąsiadującym z nią rozwijanym menu) zaznaczymy interesujący nas salon, a system pozwoli nam podejrzeć, jakie samochody są w nim obecnie dostępne. W ten sposób będziemy mogli sprawdzić, jaka jest ich aktualna cena, przebieg czy wyposażenie. Ponieważ w ofertach zamieszczonych w serwisie znajdziemy również zdjęcia przedstawiające rzeczywisty stan i wygląd sprzedawanych pojazdów, będziemy mogli zobaczyć, jak prezentują się zarówno z zewnątrz, jak i w środku.

Za pośrednictwem formularzy dostępnych na stronach z ofertami możemy również skontaktować się z poszczególnymi dealerami, zostawiając im swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail) - oddzwonią do nas z odpowiedzią tak szybko, jak to będzie możliwe, udzielając nam przy tej okazji wszystkich niezbędnych informacji. Dzięki temu na etapie poszukiwań nie będziemy musieli niepotrzebnie tracić czasu na dojazdy do salonu i spotkania ze sprzedawcami. Przez Internet możemy się też umówić na jazdę próbną. Korzystając z odpowiedniego formularza na stronie internetowej SEAT-a wybierzemy interesujący nas model i umówimy się na testową przejażdżkę.

Wyprzedaż rocznika 2019 w SEAT. Sprawdź, ile możesz zyskać

Elastyczne formy finansowania

Nowego SEAT-a kupimy oczywiście nie tylko za gotówkę. Firma przygotowała dla swoich klientów atrakcyjne formy finansowania - obejmujące kredyt lub leasing - dzięki którym nowy samochód otrzymamy już za 418 zł miesięcznie (przy RRSO 8,18 proc.). Wkład własny nie jest  w tym wypadku wymagany, a okres spłaty może zostać rozłożony nawet na 4 lata. Gdy umowa dobiegnie końca, pojazd będziemy mogli wykupić,  zwrócić do salonu lub wymienić na nowy. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z oferty?

Najpierw musimy odwiedzić salon wybranego dealera, a następnie wybrać interesujący nas samochód i wypełnić odpowiedni formularz. Potem pozostaje nam już tylko czekać na decyzję kredytową, która powinna nadejść w czasie nie dłuższym niż 60 minut. Jeśli nasz wniosek zostanie zaakceptowany, nowym autem będziemy mogli wyjechać z salonu jeszcze tego samego dnia. Wszystko odbywa się więc, jak widać, bez zbędnej zwłoki i przy minimalnych formalnościach.

Wyprzedaż rocznika 2019 w SEAT. Sprawdź, ile możesz zyskać

Samochody, które muszą robić wrażenie

W trwającej właśnie wyprzedaży rocznika 2019 znajdziemy wiele bogato wyposażonych modeli SEAT-a, w tym na przykład docenianego na całym świecie Leona słynącego z bezkompromisowej, usportowionej stylistyki (na zakup jego obecnej generacji zdecydowało się już ponad milion kierowców!), Atecę - będącą popisem sztuki inżynieryjnej (na elektronikę pojazdu składa się ponad 200 kabli i 12 tys. indywidualnych połączeń elektrycznych, których projektowaniem zajmował się zespół 20 inżynierów) - czy wreszcie Tarraco, największego SUV-a hiszpańskiej marki, którego wnętrze wykończono z użyciem materiałów kojarzonych zwykle z segmentem premium.

Na pokładzie SEAT-ów objętych promocją znajdziemy najnowocześniejsze systemy zajmujące się kontrolą stabilności, czujniki martwego pola, kamery cofania, układy wspomagające parkowanie, reflektory wykonane w technologii Full LED, system infotainment z zaawansowaną nawigacją satelitarną czy niezbędne dziś wszystkim kierowcom systemy łączności, korzystające z protokołu Bluetooth i oparte o technologię MirrorLink®, Apple CarPlay™ czty Android Auto™. Wszystko oczywiście zależy od tego, jak skonfigurowany został interesujący nas egzemplarz, ale jeśli dobrze poszukamy, możemy niewątpliwie trafić na prawdziwe perełki.

Wyprzedaż rocznika 2019 w SEAT. Sprawdź, ile możesz zyskać

Artykuł powstał we współpracy z marką SEAT

INTERIA.PL

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy