Reklama

Promocje na paliwo. Czy wciąż da się zatankować taniej?

Chociaż wakacyjne promocje poznikały już z większości stacji benzynowych, wciąż istnieje możliwość zakupu paliwa w nieco niższej cenie, niż tej podawanej na pylonach. Jak to zrobić oraz, które sieci pozwalają skorzystać z takiej oferty? Sprawdźcie.

 

W obliczu gigantycznych wzrostów cen paliw w okresie wakacyjnym, na stacjach kilku sieci wprowadzono specjalne promocje pozwalające zmniejszyć koszty tankowania. Niestety większość z nich przestała obowiązywać wraz z końcem sezonu urlopowego, a koszty tankowania od tego czasu nie tylko nie zmalały, ale wprost przeciwnie - przebiły jakiekolwiek dotychczasowe rekordy.

Chociaż szeroko reklamowane akcje promocyjne poznikały równie szybko, jak się pojawiły - wciąż istnieje możliwość zakupu paliwa w nieco niższej cenie. W większości przypadków wiąże się to jednak z uczestnictwem w programie lojalnościowym.

Reklama

Orlen - jak tankować taniej paliwo?

Nasz rodzimy koncern naftowy wciąż umożliwia tańsze tankowanie, pod warunkiem, że jesteśmy członkiem klubu Vitay. Zbierając punkty w trakcie tankowania oraz zakupów, możemy je następnie wymieniać na różne nagrody i benefity. Wśród nich jest możliwość obniżenia ceny jednego litra paliwa o 20 groszy za 60 punktów.

Ponadto, wraz ze zbliżającym się okresem zimowym, Orlen podpisał umowę z serwisem Oponeo. Jeśli zamówimy na stronie partnera komplet całorocznych lub zimowych opon marki Michelin, otrzymamy bon paliwowy o wartości od 60 do 120 zł - w zależności od rozmiaru kupionego ogumienia.

Shell - jak tankować taniej paliwo?

Również Shell oferuje klientom program lojalnościowy. Będąc członkiem Shell ClubSmart i zbierając punkty, można je wymienić na nieco niższe ceny za towary i usługi na stacji - także tankowanie. Każde 100 punków to jeden złoty mniej za paliwo, zakupy albo produkty Shell.

Co więcej - tankując we wtorki zapłacimy za Shell V-Power 95 - tyle, co za Shell FuelSave 95. W czwartki natomiast podobna promocja dotyczy paliwo Shell V-Power Diesel.

BP - jak tankować taniej paliwo?

Nie inaczej sprawa przedstawia się na stacjach brytyjskiego BP. W tym jednak przypadku do obniżenia ceny paliwa konieczne jest posiada przynajmniej 20 punktów payback. Przykładowo jeśli tankujemy 40 litrów paliwa i chcemy obniżyć cenę za litr o 20 groszy, musimy posiadać przeznaczyć 800 punktów payback.  

Oprócz rabatu na paliwo BP oferuje też inne promocje dla swoich klientów. Przykładowo w czwartki paliwo premium BP Ultimate Diesel zatankujemy w cenie normalnego oleju napędowego. Do 18 października obowiązuje także promocja na 3-złotowe kupony na tankowanie po wcześniejszym zeskanowaniu karty payback i wykonaniu dowolnej transakcji w sklepie.

Circle K - jak tankować taniej paliwo?

Największe zaskoczenie dotyczy sieci stacji Circle K. Koncern wyszedł naprzeciw swoim klientom i przygotował nową promocję pozwalającą otrzymać kupon rabatowy na kolejne tankowanie. By skorzystać z oferty należy zatankować minimum 20 litrów dowolnego paliwa i przy płatności odebrać rabat od sprzedawcy. Ten pozwala na obniżenie ceny paliwa odpowiednio:

  • 5 gr / litr na zakup paliw miles Diesel, miles 95, SupraGAS
  • 10 gr / litr na zakup paliw milesPLUS 95, miles 98

Kupon ważny jest przez 10 dni kalendarzowych od jego otrzymania. Promocja trwa do 30 listopada tego roku. 

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Shell | Orlen | BP | Circle K | ceny paliw

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy