Prezent dla kierowców - darmowe parkowanie w stolicy

W stolicy w Wigilię kierowcy nie muszą płacić za postój w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego (SPPN). Jezeli ktoś zapłaci za parkowanie, dostanie bilet, który będzie ważny w poniedziałek od godz. 8.00.

Według uchwały Rady Miasta opłata za postój w SPPN w Warszawie pobierana jest w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni: 2 maja, 24 i 31 grudnia, w godzinach 8-18.

Pierwsza godzina parkowania w stolicy kosztuje 3, druga godzina - 3,60 zł, trzecia godzina - 4,20 zł, a czwarta i kolejne godziny - po 3,00 zł. Kierowca, który nie zapłaci za postój w SPPN, musi się liczyć z karą, która w stolicy wynosi 250 zł. W przypadku jej zapłaty w ciągu 7 dni od wystawienia albo otrzymania wezwania do zapłaty, jej wysokość kary ustalono na 170 zł.

Reklama

***

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

Zagłosuj i wygraj. CODZIENNIE CZEKA OD 20 000 zł do 40 000 zł! 

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

PAP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy