Pożar samochodu na stacji benzynowej

Policjanci drogówki z grupy Speed ugasili pożar samochodu osobowego na jednej ze stacji paliwowych w Grudziądzu (Kujawsko-pomorskie) - poinformował we wtorek p.o. oficera prasowego grudziądzkiej Komedy Miejskiej Policji mł. asp. Łukasz Kowalczyk.

Policjanci grudziądzkiej drogówki patrolowali ul. Chełmińską. Gdy przejeżdżali przez jedną ze stacji paliwowych, zauważyli jak dwaj mężczyźni pospiesznie przepychają Audi A4 spod dystrybutora. Spod pokrywy silnika pojazdu wydobywały się kłęby dymu.

Policjanci szybko ruszyli na pomoc i wykorzystując gaśnice stojące przy dystrybutorach zdławili pożar.

"Szybka i zdecydowana reakcja funkcjonariuszy zapobiega rozprzestrzenieniu się pożaru na dystrybutory" - zaznaczył mł. asp. Łukasz Kowalczyk.

***

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

Zagłosuj i wygraj. CODZIENNIE CZEKA OD 20 000 zł do 40 000 zł! 

Reklama

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

PAP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy