Nowy Batmobil już w sprzedaży. Kupisz go za 500 dolarów

Kolejny film o przygodach Batmana wejdzie do kin w marcu 2022 roku. W związku z tym powstał wiernie odwzorowany model w skali 1:10, który jest odzwierciedleniem pojazdu występującego w filmie.

Kolejny film franczyzy DC zrywa z dotychczasowym wizerunkiem Batmana. Skoro sam bohater przeszedł metamorfozę, musiało się stać podobnie z Batmobilem. Zamiast parawojskowego pojazdu lub naszpikowanego gadżetami, napędzanego silnikiem odrzutowym bolidu, człowiek-nietoperz poruszać się będzie odpowiednio przygotowanym muscle carem.

Jeżeli nie możecie doczekać się, by zobaczyć na kinowym ekranie nowy Batmobil, już teraz firma Hot Wheels przygotowała jego model w skali 1:10. Sterowany jest za pomocą joysticka a całość została w drobiazgowy sposób dopracowana. Wszystkie światła umieszczone w modelu działają, a nadwozie nosi na sobie liczne wgniecenia i rysy, obrazujące zmagania jakim pojazd będzie musiał sprostać w filmie. Również silnik został dopieszczony i wiernie odwzorowuje V8 użyte w oryginalnym pojeździe. 

Reklama

Samo wnętrze, co nie jest oczywistością w modelach, również zostało szczegółowo odtworzone. Zegary i wskaźniki są podświetlone a za kierownicą siedzi sam Batman. Ciekawostką jest wykonywanie przez figurkę ruchów kierownicą podczas skręcania pojazdu, jak również zmienianie biegów. 

W zestawie oprócz samego modelu otrzymujemy również specjalny podest, na którym można umieścić pojazd. Wszystko zgodne z rozwiązaniami przedstawionymi w samym filmie. 

Jeżeli jesteście fanami Batmana i chcielibyście poszaleć po ulicach wyimaginowanego Gotham City, to możecie już składać zamówienia na ten model. Jego cena to 500 dolarów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hot Wheels

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy