Kuchar liderem

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij

Tomasz Kuchar jadący Peugeotem 207 S2000 jest po pierwszym dniu liderem odbywającego się w okolicach Świdnicy 38. Rajdu Elmot, pierwszej w sezonie eliminacji mistrzostw Polski.

Fot. Marnin Kaliszka (fotoRally.pl)
Fot. Marnin Kaliszka (fotoRally.pl)Informacja prasowa (moto)

Na drugiej pozycji jest Michał Sołowow (Ford Fiesta S2000) ze stratą 8,1 s do lidera, a na trzeciej Leszek Kuzaj (Skoda Fabia S2000) - 36,4 s.

Z sześciu sobotnich odcinków cztery wygrał Kuchar, a po jednym Kuzaj i Kajetan Kajetanowicz.

Galeria Kaliszki - Elmot. Etap I

Fot. Marcik Kaliszka (RallyFoto.pl)

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Zwycięzca ubiegłorocznego rajdu Kajetan Kajetanowicz (Subaru Impreza) na drugim odcinku specjalnym Zagórze-Grodno 1 (18,6 km) przebił oponę i jechał na "kapciu". Po pierwszym dniu traci do lidera 4.04,1 i jest na 19. pozycji w klasyfikacji generalnej.

Nie obyło się bez wypadków. Na piątym odcinku specjalnym Zagórze-Grodno 2 (18,6 km) Mariusz Antonow, jadący Oplem Astra, wypadł z trasy, ale na szczęście on i jego pilot nie odnieśli żadnych obrażeń.

W imprezie nie startuje trzykrotny mistrz Polski, który nie podpisał na ten rok kontraktu z żadnym polskim zespołem.

W niedzielę kierowcy mają do przejechania dziewięć odcinków specjalnych. Meta o godzinie 18.30 w Świdnicy.

Klasyfikacja po pierwszym dniu:

1. Tomasz Kuchar (Peugeot 207 S2000) 38.12,2

2. Michał Sołowow (Ford Fiesta S2000) strata 8,1 s

3. Leszek Kuzaj (Skoda Fabia S2000) 36,4

4. Sebastian Frycz (Mitsubishi Lancer) 53,8

5. Łukasz Habaj (Mitsubishi Lancer) 1.02,4

6. Maciej Rzeźnik (Skoda Fabia S2000) 1.21,9

Przejdź na