Iga Świątek wyjaśniła dziennikarza sportowego. Zaserwowała mocną ripostę

Jak się okazuje, rakieta nr 1 nie tylko na korcie potrafi szybko odpowiedzieć. Po zwycięstwie z Rosjanką w 1/8 finału turnieju WTA 100 Doha, Iga Świątek wyjaśniła dziennikarza sportowego. Gdy usłyszała nazwę włoskiej marki, zaserwowała mocną ripostę. To nagranie będzie hitem!

Polska rakieta walczy na kortach w Dosze. Iga Świątek radzi sobie świetnie, a pierwsza przeszkoda jest już za nią - w 1/8 finału Iga Świątek pokonała Rosjankę Jekaterinę Aleksandrową. Czy młoda Raszynianka wywalczy w Katarze swój trzeci tytuł? 

Iga Świątek wyjaśniła dziennikarza. Nagranie będzie hitem

Pewne jest, że Iga jest w naprawdę dobrej formie. Skupiona na wygranej Świątek cięte riposty serwuje nawet w trakcie wywiadów. Dziennikarz sportowy został wyjaśniony w mgnieniu oka.

Iga Świątek należy do rodziny Porsche. Czym jeździ na co dzień?

Wzmianka o włoskiej marce wymagała szybkiej riposty. Od czerwca ubiegłego roku Iga Świątek należy do grona przyjaciół Porsche. Marka podpisała kontrakt z tenisistką po jej drugim zwycięstwie w Stuttgarcie i od tamtej pory 22-latka pokazuje się wyłącznie za kierownicą sportowców ze Stuttgartu. Po pierwszym zwycięstwie w Stuttgarcie młoda Raszynianka otrzymała kluczyki do elektrycznego Porsche Taycan GTS Sport Turismo o mocy 598 KM, które do pierwszej “setki" rozpędza się w 3,7 sekundy. Mowa więc o nagrodzie wartej ponad 600 tys. złotych.

Reklama

Iga Świątek wygrała już dwa samochody. Są warte krocie

Rok później Iga Świątek ponownie zwyciężyła w Stuttgarcie i po raz drugi z rzędu opuściła kort nowym, elektrycznym Porsche. Tym jednak razem organizator 46. Porsche Tennis Grand Prix wręczył Idze kluczyki do niebieskiego Porsche Taycan Turbo S Sport Turismo - jeszcze mocniejszego (761 KM), jeszcze szybszego (0-100 km/h w 2,8 s) i jeszcze droższego. Wówczas ceny tego modelu zaczynały się od 860 tys. złotych, dziś ceny tej wersji (po faceliftingu) startują od 974 tys. złotych. Po turnieju Iga wyznała, że drugi samochód będzie prezentem dla ojca.

Trzeci turniej, trzecie Porsche? Iga idzie po swoje

Choć Iga Świątek należy do rodziny Porsche, nie oznacza to, że nie będzie mogła wziąć udziału w kolejnym turnieju w Stuttgarcie. Czy i w tym roku wróci do domu z nowym samochodem? Nie jest to wykluczone. Tenisistkę można też spotkać za kierownicą innych, nie tylko elektrycznych modeli. Współpraca z marką pozwala jej na poznawanie wszystkich aut w gamie modelowej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: porsche | Iga Świątek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy