Brzeg. Zamaskowani mężczyźni zniszczyli 14 samochodów

Policja zatrzymała sześciu mężczyzn w związku z kilkoma pobiciami i zniszczeniami samochodów, do których doszło w sobotę rano na terenie Brzegu. Dwóm osobom przedstawiono już zarzuty - poinformowała Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KP Policji w Brzegu.

Policja zatrzymała sześciu mężczyzn w związku z kilkoma pobiciami i zniszczeniami samochodów, do których doszło w sobotę rano na terenie Brzegu. Dwóm osobom przedstawiono już zarzuty - poinformowała  Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KP Policji w Brzegu.

Według ustaleń policji w sobotę rano dwaj zamaskowani mężczyźni zniszczyli w centrum miasta 14 zaparkowanych samochodów. Do jednego z nich wrzucili butelkę z płynem zapalającym. W tym samym czasie funkcjonariusze otrzymali informacje o trzech pobiciach. Według lokalnych portali, sobotnie zajścia mogły być efektem rywalizacji miejscowych gangów. Nie wiadomo jeszcze, czy pobicia miały związek z niszczeniem aut.

Policja zatrzymała już sześciu mężczyzn w wieku od 18 do 30 lat. Dwóm z nich przedstawiono zarzuty. Ze względu na dobro trwającego śledztwa rzecznik brzeskiej policji nie chciał podać bliższych szczegółów sprawy. "Od soboty prowadzimy szeroko zakrojone działania operacyjne i śledcze. Sprawa jest rozwojowa i nie możemy ujawniać naszych ustaleń na tym etapie postępowania" - powiedziała Kaszuba.

Reklama
PAP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy