Reklama

Arnold Schwarzenegger spowodował wypadek! Jedna osoba ranna

Arnold Schwarzenegger doprowadził do wypadku drogowego, w którym ranna została jedna osoba. Zdjęcia z miejsca zdarzenia wyglądają groźnie.

Zdarzenie miało miejsce w piątkowe popołudnie w Los Angeles, nieopodal domu Arnolda Schwarzeneggera. Na zdjęciach z miejsca zdarzenia widzimy, że jego GMC Yukon wjechał na czerwoną Toyotę Prius, poważnie niszcząc jej przód.

Jak podaje Daily Mail, gwiazdor chciał skręcić na ruchliwą Sunset Boulevard, kiedy uderzył w japońskie auto, które w momencie zdarzenia miało zawracać. Następnie Yukon stoczył się do tyłu, uderzając w stojące za nim Porsche Cayenne.

W wyniku zdarzenia ranna została kierująca Priusem, która trafiła do szpitala.

Policja prowadzi dopiero dochodzenie w tej sprawie, ale według wstępnych ustaleń, Schwarzenegger nie zaczekał na strzałkę, pozwalającą mu na wykonanie skrętu w lewo, przez co doprowadził do wypadku.

Reklama

***

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy