Reklama

Wygraj Toyotę Auris Hybrid!

Przy obecnych cenach paliw ecodriving, lub - jak kto woli - jazda o kropelce, przynosi wymierne korzyści finansowe. Stosowanie się do kliku prostych zasad pozwala zaoszczędzić w roku nawet kilkaset złotych.

Teraz mistrzowie ekonomicznej jazdy mają szansę na kolejny bonus. Na najoszczędniejszego polskiego kierowcę czeka właśnie pachnąca nowością Toyota Auris Hybrid. Jak ją zdobyć?

13 kwietnia w salonach japońskiej marki rozpoczynają się tzw. "dni otwarte". Odwiedzając najbliższego dealera Toyoty wystarczy umówić się na konkursową jazdę testową hybrydowym Aurisem, która zakończona zostanie odczytem średniego zużycia paliwa. Chęć uczestnictwa w konkursie można też zgłosić za pomocą specjalnego formularza na stronie poznajhybrydy.pl.

Konkurs - na poziomie lokalnym - trwać będzie do 15 czerwca. W każdym z trzech miesięcy trwania konkursu wyłaniany będzie najlepszy wyniki miesiąca w każdej ze stacji dilerskich. Jego zdobywca otrzyma od dealera upominek. Po zakończeniu "kwalifikacji" osoby, które uzyskały najniższe średnie zużycie paliwa w czasie jazd konkursowych u poszczególnych dealerów zaproszone zostaną do finału.

Reklama

Finał na szczeblu centralnym odbędzie się 29 czerwca w Sochaczewie - w ośrodku Akademii Jazdy Toyoty. Potyczka polegać będzie na jak najszybszym przejechaniu toru testowego, przy jednoczesnym uzyskaniu jak najniższego średniego zużycia paliwa. Zwycięzca, który uzyska najniższe średnie zużycie paliwa i najlepszy czas przejazdu otrzyma od polskiego importera fabrycznie nową Toyotę Auris Hybrid.

Co ważne, udział w konkursie jest bezpłatny, wymaga jedynie zgłoszenia chęci uczestnictwa u najbliższego dealera lub na stronie poznajhybrydy.pl.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do sprawdzenia swoich umiejętności. Życzymy powodzenia!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Toyota Auris Hybrid

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje