Reklama

Samochodowy balet na lodzie

Twórcy filmów o Jamesie Bondzie nie znają słowa niemożliwe. Jeden z ostatnich numerów brukowca The Sun opublikował zdjęcie z planu filmu Die Another Day, najnowszej opowieści o wyczynach agenta 007. Fotos przedstawia jedną ze scen słynnego lodowego pościgu samochodowego.Tutaj pisaliśmy już o tym filmie!

Na zdjęciu można dostrzec sylwetkę Piercea Brosnana, odtwórcy roli Bonda, siedzącego w Astonie Martinie. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że Aston jedzie do góry kołami.

Reklama

To scena prawie baletowa. Samochody pędzące po lodzie wirują jak łyżwiarze figurowi. W pewnym momencie Aston Martin, w którym siedzi Bond, przewraca się na dach i dalej pędzi z agentem 007 w środku. Wówczas Bond naciska specjalnyguzik, który powoduje, że siedzenie pasażera wyskakuje z samochodu. Potem 007 wciska sprzęgło i samochód nagle znowu stoi na kołach. To niewiarygodne ujawnił jeden z członków ekipy technicznej realizującej tę scenę.

Na wszelki wypadek, gdyby coś poszło nie tak i auto zostałoby uszkodzone, trzy inne modele samochodu Aston Martin Vanquish były pod ręką dodał informator.

Film Die Another Day będzie miał swoją światową premierę 22 listopada 2002

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: balet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje