Reklama

Polscy finaliści Marlboro Adventure Team 2001

Tegoroczną edycje Marlboro Adventure Team wygrali Karolina Turska z Grójca i Tomek Jakimowicz z Józefowa Karolina jest drugą w historii polskich eliminacji przygody z Marlboro Adventure Team kobietą, która wyjedzie na finał do Stanów Zjednoczonych. Na co dzień jest studentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Tomek jest lekarzem stażystą w warszawskiej klinice na Banacha. Jak przystało na służbę zdrowia dba o swoją kondycję: regularnie gra w tenisa, biega i pływa

Tegoroczną edycje Marlboro Adventure Team wygrali Karolina Turska z Grójca i Tomek Jakimowicz z Józefowa

Karolina jest drugą w historii polskich eliminacji przygody z Marlboro Adventure Team kobietą, która wyjedzie na finał do Stanów Zjednoczonych. Na co dzień jest studentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Podczas chwil wolnych i wakacji zajmuje się sportem. Trzy razy w tygodniu dla utrzymania kondycji pływa na basenie, a gdy tylko zrobi się ciepło jeździ na wakeboardzie, który zimą zamienia na snowboard i czasem narty. Karolina po raz pierwszy brała udział w eliminacjach Marlboro Adventure Team i od razu została finalistką. Jak sama mówi: "najbardziej podobała mi się super atmosfera na obozach i nowi szaleni przyjaciele, których poznałam dziesiątki". Obóz w USA to spełnienie marzeń Karoliny o długiej podróży w dzikie tereny stanów Utah i Arizona.

Reklama

Tomek jest lekarzem stażystą w warszawskiej klinice na Banacha. Jak przystało na służbę zdrowia dba o swoją kondycję: regularnie gra w tenisa, biega i pływa. Jego przygoda z Marlboro Adventure Team rozpoczęła się w ubiegłym roku, kiedy przyjechał na obóz regionalny w Zakopanem. Tamte spotkanie wspomina z uśmiechem: "byłem ciekaw czym jest Marlboro Adventure Team i jak sobie poradzę. Teraz już wiem, że to była dobra lekcja". Doświadczenie z roku ubiegłego przydało się podczas tegorocznych eliminacji. Tomek przeszedł je "w cuglach" i został kolejnym polskim finalistą, który wyjedzie do Stanów Zjednoczonych na dziesięciodniową wyprawę - uwieńczenie wszystkich swoich przygodowych planów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zdrowie | finał | Warszawa | gra w tenisa | marlboro | team

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy